TMSTHS19-D0
PanduitPanduit
Panduit
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TMSTHS19-D0
Fabrikatzaileak / Marka: Panduit
Produktuaren Deskribapena STD MNT TIE MNT 3/4"STD 19MM
Fitxak: 1.TMSTHS19-D0.pdf2.TMSTHS19-D0.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
TMSTHS19-D0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TMSTHS19-D0 fabrikatzailea Panduit
deskribapena STD MNT TIE MNT 3/4"STD 19MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 65773 pcs Datuen fitxa 1.TMSTHS19-D0.pdf2.TMSTHS19-D0.pdf
Mota Multiple Opening Tamaina / dimentsioa 1.95" L x 1.00" W x 1.10" H (49.5mm x 25.4mm x 27.9mm)