PTS010R36
PanduitPanduit
Panduit
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PTS010R36
Fabrikatzaileak / Marka: Panduit
Produktuaren Deskribapena TRF SGN,RL-UP,36X36 RFL, CNSTR A
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 185 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 185 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
PTS010R36ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PTS010R36 fabrikatzailea Panduit
deskribapena TRF SGN,RL-UP,36X36 RFL, CNSTR A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 185 pcs Datuen fitxa
Series * Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PTS01-11P-103B1
PTS01-11P-103B1
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: SLIDE POT 10K OHM 0.5W TOP 100MM