PRL100BY-P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PRL100BY-P
Fabrikatzaileak / Marka: Panduit
Produktuaren Deskribapena LABEL ID RATINGS 1.63"X1" BK/YL
Fitxak: PRL100BY-P.pdf
  • Mezua
PRL100BY-Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PRL100BY-P fabrikatzailea Panduit
deskribapena LABEL ID RATINGS 1.63"X1" BK/YL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4268 pcs Datuen fitxa PRL100BY-P.pdf
Mota Label Series -
Packaging Bulk Beste izenak 07498388885
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Material Vinyl
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Etiketa mota -
Etiketa tamaina 1.63" L x 1.00" W (41.4mm x 25.4mm) Erabilera / Lotutako produktuak erabiltzeko -