PLWP50SC-D30
PanduitPanduit
PLWP50SC-D30 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PLWP50SC-D30
Fabrikatzaileak / Marka: Panduit
Produktuaren Deskribapena TIE CENT WING PUSH MT HS BK 8.2"
Fitxak: 1.PLWP50SC-D30.pdf2.PLWP50SC-D30.pdf3.PLWP50SC-D30.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
PLWP50SC-D30ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PLWP50SC-D30 fabrikatzailea Panduit
deskribapena TIE CENT WING PUSH MT HS BK 8.2" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 253204 pcs Datuen fitxa 1.PLWP50SC-D30.pdf2.PLWP50SC-D30.pdf3.PLWP50SC-D30.pdf
Wire / Cable Tie Mota Standard, Locking Zabalera 0.190" (4.83mm)
Trakzio indarra 50 lbs (22.68 kg) Series PAN-TY® PLWP
Packaging 500 per Pkg Muntaketa mota Push Mount, Winged Arrowhead
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Luzera - gutxi gorabehera 8.25" Luzera - Benetakoa 0.683' (208.28mm, 8.20")
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Heat Stabilized
Deskribapen zehatza Standard, Locking Black 1.97" (50.00mm) 0.190" (4.83mm) 50 lbs (22.68 kg) 0.683' (208.28mm, 8.20") Kolore Black
Sorta-diametroa 1.97" (50.00mm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PLWP30SC-D30
PLWP30SC-D30
fabrikatzaileak: Panduit
deskribapena: TIE CENT WING PUSH MNT HS BK5.8"
Stockean: 337956 pcs
Deskarga: PLWP30SC-D30.pdf
RFQ
PLWP40SC-D30
PLWP40SC-D30
fabrikatzaileak: Panduit
deskribapena: TIE CENT WING PUSH MT HS BK 7.0"
Stockean: 327066 pcs
Deskarga: PLWP40SC-D30.pdf
RFQ
PLWP3H-TL
PLWP3H-TL
deskribapena: TIE WING PUSH MNT PAN TY NAT
Deskarga: PLWP3H-TL.pdf
PLWP2S-D30
PLWP2S-D30
deskribapena: TIE WING PUSH MNT STD HS BK 7.8"
Deskarga: PLWP2S-D30.pdf
PLWP3H-TL0
PLWP3H-TL0
deskribapena: TIE WING PUSH MNT PAN TY BLK
Deskarga: PLWP3H-TL0.pdf
PLWP2SA-D
PLWP2SA-D
deskribapena: TIE WING PUSH MNT STD NAT 7.7"
Deskarga: PLWP2SA-D.pdf
PLWP40SD-D30
PLWP40SD-D30
Deskarga: PLWP40SD-D30.pdf
PLWP2SB-D
PLWP2SB-D
deskribapena: TIE WING PUSH MNT STD NAT 7.8"
Deskarga: PLWP2SB-D.pdf
PLWP2S-D
PLWP2S-D
deskribapena: TIE WING PUSH MOUNT STD NAT 7.8"