PCA11-MIN
PanduitPanduit
Panduit
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PCA11-MIN
Fabrikatzaileak / Marka: Panduit
Produktuaren Deskribapena MKR WIRE CLIP ON B/W 300 PC
Fitxak: PCA11-MIN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
PCA11-MINren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PCA11-MIN fabrikatzailea Panduit
deskribapena MKR WIRE CLIP ON B/W 300 PC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2317 pcs Datuen fitxa PCA11-MIN.pdf
Mota Wire Marker, Clip-On Tamaina -
Series PAN-CODE™ Packaging 30 per Wand; 10 Wands per Pkg
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 90°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Material Acetal Kondairak Minus (-)
Kolore White Kablearen diametroa 0.110" ~ 0.130" (2.80mm ~ 3.30mm)