MSC8X375-LS1
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MSC8X375-LS1
Fabrikatzaileak / Marka: Panduit
Produktuaren Deskribapena STRAP STEEL COATED .38"X 28.7"
Fitxak: 1.MSC8X375-LS1.pdf2.MSC8X375-LS1.pdf
RoHs egoera Ez dagokio / Ez dagokio
  • Mezua
MSC8X375-LS1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MSC8X375-LS1 fabrikatzailea Panduit
deskribapena STRAP STEEL COATED .38"X 28.7" Lead Free Status / RoHS egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Kopurua eskuragarri 6870 pcs Datuen fitxa 1.MSC8X375-LS1.pdf2.MSC8X375-LS1.pdf
Wire / Cable Tie Mota Strapping Zabalera 0.375" (9.53mm)
Trakzio indarra 300 lbs (136.08 kg) Series Pan-Steel® MS
Packaging 50 per Pkg Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Material Stainless Steel 316
Luzera - gutxi gorabehera 28.75" Luzera - Benetakoa 2.392' (728.98mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Not applicable / Not applicable Ezaugarriak Nylon Coated
Deskribapen zehatza Strapping Black 8.00" (203.20mm) 0.375" (9.53mm) 300 lbs (136.08 kg) 2.392' (728.98mm) Kolore Black
Sorta-diametroa 8.00" (203.20mm)