MSC6X625-LS1
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MSC6X625-LS1
Fabrikatzaileak / Marka: Panduit
Produktuaren Deskribapena STRAP STEEL COATED .63"X 22.5"
Fitxak: 1.MSC6X625-LS1.pdf2.MSC6X625-LS1.pdf
RoHs egoera Ez dagokio / Ez dagokio
  • Mezua
MSC6X625-LS1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MSC6X625-LS1 fabrikatzailea Panduit
deskribapena STRAP STEEL COATED .63"X 22.5" Lead Free Status / RoHS egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Kopurua eskuragarri 3538 pcs Datuen fitxa 1.MSC6X625-LS1.pdf2.MSC6X625-LS1.pdf
Wire / Cable Tie Mota Strapping Zabalera 0.625" (15.88mm)
Trakzio indarra 600 lbs (272.16 kg) Series Pan-Steel® MS
Packaging 50 per Pkg Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Material Stainless Steel 316
Luzera - gutxi gorabehera 22.50" Luzera - Benetakoa 1.875' (571.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Not applicable / Not applicable Ezaugarriak Nylon Coated
Deskribapen zehatza Strapping Black 6.00" (152.40mm) 0.625" (15.88mm) 600 lbs (272.16 kg) 1.875' (571.50mm) Kolore Black
Sorta-diametroa 6.00" (152.40mm)