MS2X375X15-LS
PanduitPanduit
Panduit
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS2X375X15-LS
Fabrikatzaileak / Marka: Panduit
Produktuaren Deskribapena STRAP STEEL 304 .38" X 10.5"
Fitxak: 1.MS2X375X15-LS.pdf2.MS2X375X15-LS.pdf
RoHs egoera Ez dagokio / Ez dagokio
  • Mezua
MS2X375X15-LSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS2X375X15-LS fabrikatzailea Panduit
deskribapena STRAP STEEL 304 .38" X 10.5" Lead Free Status / RoHS egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Kopurua eskuragarri 3931 pcs Datuen fitxa 1.MS2X375X15-LS.pdf2.MS2X375X15-LS.pdf
Wire / Cable Tie Mota Strapping Zabalera 0.375" (9.53mm)
Trakzio indarra 300 lbs (136.08 kg) Series Pan-Steel® MS
Packaging 50 per Pkg Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Material Stainless Steel 304
Luzera - gutxi gorabehera 10.50" Luzera - Benetakoa 0.875' (266.70mm, 10.50")
Lead Free Status / RoHS egoera Not applicable / Not applicable Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Strapping Silver 2.00" (50.80mm) 0.375" (9.53mm) 300 lbs (136.08 kg) 0.875' (266.70mm, 10.50") Kolore Silver
Sorta-diametroa 2.00" (50.80mm)