MLTFC6H-LP316WH
PanduitPanduit
MLTFC6H-LP316WH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MLTFC6H-LP316WH
Fabrikatzaileak / Marka: Panduit
Produktuaren Deskribapena TIE 316SS POLYCOAT 250# 20.5" WH
Fitxak: 1.MLTFC6H-LP316WH.pdf2.MLTFC6H-LP316WH.pdf3.MLTFC6H-LP316WH.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
100 pcs
1250 pcs
5000 pcs
  • Mezua
MLTFC6H-LP316WHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MLTFC6H-LP316WH fabrikatzailea Panduit
deskribapena TIE 316SS POLYCOAT 250# 20.5" WH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Wire / Cable Tie Mota Standard, Locking Zabalera 0.310" (7.87mm)
Trakzio indarra 250 lbs (113.40 kg) Series Pan-Steel® MLTFC
Packaging 50 per Pkg Beste izenak 07498311794
MLTFC6H-LP316WH-ND
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Material Stainless Steel 316, Polyester Coated Luzera - gutxi gorabehera 20.50"
Luzera - Benetakoa 1.709' (521.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Corrosion Resistance, UV Resistant Deskribapen zehatza Standard, Locking White 6.00" (152.40mm) 0.310" (7.87mm) 250 lbs (113.40 kg) 1.709' (521.00mm)
Kolore White Sorta-diametroa 6.00" (152.40mm)