MLTFC4H-LP316
PanduitPanduit
MLTFC4H-LP316 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MLTFC4H-LP316
Fabrikatzaileak / Marka: Panduit
Produktuaren Deskribapena TIE 316SS POLYCOAT 250# 14.3" BK
Fitxak: 1.MLTFC4H-LP316.pdf2.MLTFC4H-LP316.pdf3.MLTFC4H-LP316.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
100 pcs
1250 pcs
5000 pcs
  • Mezua
MLTFC4H-LP316ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MLTFC4H-LP316 fabrikatzailea Panduit
deskribapena TIE 316SS POLYCOAT 250# 14.3" BK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 31945 pcs Datuen fitxa 1.MLTFC4H-LP316.pdf2.MLTFC4H-LP316.pdf3.MLTFC4H-LP316.pdf
Wire / Cable Tie Mota Standard, Locking Zabalera 0.310" (7.87mm)
Trakzio indarra 250 lbs (113.40 kg) Series Pan-Steel® MLTFC
Packaging 50 per Pkg Beste izenak 298-10128
MLTFC4H-LP316-ND
MLTFC4HLP316
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Material Stainless Steel 316, Polyester Coated Luzera - gutxi gorabehera 14.25"
Luzera - Benetakoa 1.192' (363.22mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Corrosion Resistance, UV Resistant Deskribapen zehatza Standard, Locking Black 4.00" (101.60mm) 0.310" (7.87mm) 250 lbs (113.40 kg) 1.192' (363.22mm)
Kolore Black Sorta-diametroa 4.00" (101.60mm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MLTFC2H-LP316WH
MLTFC2H-LP316WH
fabrikatzaileak: Panduit
deskribapena: TIE 316SS POLYCOAT 250# 7.9"L WH
Stockean: 34914 pcs
Deskarga: MLTFC2H-LP316WH.pdf
RFQ
MLTFC4H-LP316BU
MLTFC4H-LP316BU
fabrikatzaileak: Panduit
deskribapena: TIE 316SS POLYCOAT 250# 14.3" BU
Stockean: 32397 pcs
Deskarga: MLTFC4H-LP316BU.pdf
RFQ
MLTFC2S-CP316
MLTFC2S-CP316
deskribapena: TIE 316SS POLY COAT 100# 7.9"L
Deskarga: MLTFC2S-CP316.pdf
MLTFC3.4H-CP316
MLTFC3.4H-CP316
deskribapena: TIE 316SS POLY COAT 250# 3.4"DIA
Deskarga: MLTFC3.4H-CP316.pdf
MLTFC4H-LP316WH
MLTFC4H-LP316WH
deskribapena: TIE 316SS POLYCOAT 250# 14.3" WH
Deskarga: MLTFC4H-LP316WH.pdf
MLTFC4H-LP316GR
MLTFC4H-LP316GR
deskribapena: TIE 316SS POLYCOAT 250# 14.3" GN