MLTFC2H-LP316BU
PanduitPanduit
MLTFC2H-LP316BU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MLTFC2H-LP316BU
Fabrikatzaileak / Marka: Panduit
Produktuaren Deskribapena TIE 316SS POLYCOAT 250# 7.9" BU
Fitxak: 1.MLTFC2H-LP316BU.pdf2.MLTFC2H-LP316BU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
100 pcs
1250 pcs
5000 pcs
  • Mezua
MLTFC2H-LP316BUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MLTFC2H-LP316BU fabrikatzailea Panduit
deskribapena TIE 316SS POLYCOAT 250# 7.9" BU Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 29215 pcs Datuen fitxa 1.MLTFC2H-LP316BU.pdf2.MLTFC2H-LP316BU.pdf
Wire / Cable Tie Mota Standard, Locking Zabalera 0.310" (7.87mm)
Trakzio indarra 250 lbs (113.40 kg) Series Pan-Steel® MLTFC
Packaging 50 per Pkg Beste izenak 07498311789
MLTFC2H-LP316BU-ND
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Material Stainless Steel 316, Polyester Coated Luzera - gutxi gorabehera 8.00"
Luzera - Benetakoa 0.658' (200.66mm, 7.90") Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Corrosion Resistance, UV Resistant Deskribapen zehatza Standard, Locking Blue 2.00" (50.80mm) 0.310" (7.87mm) 250 lbs (113.40 kg) 0.658' (200.66mm, 7.90")
Kolore Blue Sorta-diametroa 2.00" (50.80mm)