MLTC2.7H-LP316
PanduitPanduit
MLTC2.7H-LP316 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MLTC2.7H-LP316
Fabrikatzaileak / Marka: Panduit
Produktuaren Deskribapena TIE 316SS POLY EDGE 250# 2.7"DIA
Fitxak: 1.MLTC2.7H-LP316.pdf2.MLTC2.7H-LP316.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
100 pcs
1250 pcs
5000 pcs
  • Mezua
MLTC2.7H-LP316ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MLTC2.7H-LP316 fabrikatzailea Panduit
deskribapena TIE 316SS POLY EDGE 250# 2.7"DIA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 36444 pcs Datuen fitxa 1.MLTC2.7H-LP316.pdf2.MLTC2.7H-LP316.pdf
Wire / Cable Tie Mota Standard, Locking Zabalera 0.310" (7.87mm)
Trakzio indarra 250 lbs (113.40 kg) Series Pan-Steel® MLTC
Packaging 50 per Pkg Beste izenak 07498364941
MLTC2.7H-LP316-ND
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Material Stainless Steel 316, Nylon Coated Luzera - gutxi gorabehera 10.25"
Luzera - Benetakoa 0.846' (257.81mm, 10.15") Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Corrosion Resistance, UV Resistant Deskribapen zehatza Standard, Locking Black 2.70" (68.60mm) 0.310" (7.87mm) 250 lbs (113.40 kg) 0.846' (257.81mm, 10.15")
Kolore Black Sorta-diametroa 2.70" (68.60mm)