MLT2.7S-CP
PanduitPanduit
MLT2.7S-CP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MLT2.7S-CP
Fabrikatzaileak / Marka: Panduit
Produktuaren Deskribapena CABLE TIE 304 SS 200LB 10.2"L
Fitxak: 1.MLT2.7S-CP.pdf2.MLT2.7S-CP.pdf3.MLT2.7S-CP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
MLT2.7S-CPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MLT2.7S-CP fabrikatzailea Panduit
deskribapena CABLE TIE 304 SS 200LB 10.2"L Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 84370 pcs Datuen fitxa 1.MLT2.7S-CP.pdf2.MLT2.7S-CP.pdf3.MLT2.7S-CP.pdf
Wire / Cable Tie Mota Standard, Locking Zabalera 0.180" (4.57mm)
Trakzio indarra 200 lbs (90.72 kg) Series Pan-Steel® MLT
Packaging 100 per Pkg Beste izenak 298-10136
MLT2.7S-CP-ND
MLT27SCP
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Material Stainless Steel 304 Luzera - gutxi gorabehera 10.25"
Luzera - Benetakoa 0.850' (259.08mm, 10.20") Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Standard, Locking Silver 2.70" (68.60mm) 0.180" (4.57mm) 200 lbs (90.72 kg) 0.850' (259.08mm, 10.20")
Kolore Silver Sorta-diametroa 2.70" (68.60mm)