MLT10EH-LP
PanduitPanduit
Panduit
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MLT10EH-LP
Fabrikatzaileak / Marka: Panduit
Produktuaren Deskribapena CABLE TIE 304 SS 600LB 35.9"L
Fitxak: 1.MLT10EH-LP.pdf2.MLT10EH-LP.pdf3.MLT10EH-LP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
MLT10EH-LPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MLT10EH-LP fabrikatzailea Panduit
deskribapena CABLE TIE 304 SS 600LB 35.9"L Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21141 pcs Datuen fitxa 1.MLT10EH-LP.pdf2.MLT10EH-LP.pdf3.MLT10EH-LP.pdf
Wire / Cable Tie Mota Standard, Locking Zabalera 0.500" (12.70mm)
Trakzio indarra 600 lbs (272.16 kg) Series Pan-Steel® MLT
Packaging 50 per Pkg Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Material Stainless Steel 304
Luzera - gutxi gorabehera 36.00" Luzera - Benetakoa 2.992' (911.86mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Standard, Locking Silver 10.00" (254.00mm) 0.500" (12.70mm) 600 lbs (272.16 kg) 2.992' (911.86mm) Kolore Silver
Sorta-diametroa 10.00" (254.00mm)