LCDX4-38DF-L
PanduitPanduit
Panduit
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LCDX4-38DF-L
Fabrikatzaileak / Marka: Panduit
Produktuaren Deskribapena CONN TERM RECT TONG 4 AWG #3/8
Fitxak: LCDX4-38DF-L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
LCDX4-38DF-Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LCDX4-38DF-L fabrikatzailea Panduit
deskribapena CONN TERM RECT TONG 4 AWG #3/8 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6525 pcs Datuen fitxa LCDX4-38DF-L.pdf
Wire Gauge 4 AWG Zabalera - Kanpoko ertzak 0.620" (15.75mm)
Bukaera Crimp, Barrel Terminal mota Rectangular Tongue
Terminal Style Two Stud Holes Tab Loditasuna 0.080" (2.03mm)
Stud / Tab tamaina 3/8 Stud Series Pan-Lug®
Packaging Bulk Beste izenak 07498342683
Luzera - Oro har - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Isolamendua Non-Insulated Ezaugarriak -
Diametroa - Ring IDa 0.410" (10.41mm) Diametroa - Barrel OD 0.380" (9.65mm)
Diametroa - Barrilaren IDa 0.280" (7.11mm) Deskribapen zehatza Terminal Connector Rectangular Rectangular Tongue 4 AWG 3/8 Stud