HSTTP25-D
PanduitPanduit
Panduit
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HSTTP25-D
Fabrikatzaileak / Marka: Panduit
Produktuaren Deskribapena HEAT SHRINK PVC .25" X 500'
Fitxak: 1.HSTTP25-D.pdf2.HSTTP25-D.pdf
RoHs egoera Ez dagokio / Ez dagokio
  • Mezua
HSTTP25-Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HSTTP25-D fabrikatzailea Panduit
deskribapena HEAT SHRINK PVC .25" X 500' Lead Free Status / RoHS egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Kopurua eskuragarri 5081 pcs Datuen fitxa 1.HSTTP25-D.pdf2.HSTTP25-D.pdf
Mota Tubing, Flexible Shrinkage Ratio 2 to 1
Tenperatura txikitu 100°C Series HSTTP
Berreskuratutako hormako lodiera 0.025" (0.64mm) Tenperatura operatiboa -20°C ~ 105°C
Luzera 500.0' (152.4m) Lead Free Status / RoHS egoera Not applicable / Not applicable
Barruko diametroa - Hornitua 0.250" (6.35mm) Barne diametroa - Berreskuratu 0.125" (3.18mm)
Ezaugarriak Cut Resistant, Flame Retardant, Fuel and Oil Resistant, Solder Resistant, UV Resistant Deskribapen zehatza Heat Shrink Tubing, Flexible 0.250" (6.35mm) 2 to 1 Black 500.0' (152.4m)