HSTT75-T45
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HSTT75-T45
Fabrikatzaileak / Marka: Panduit
Produktuaren Deskribapena HEAT SHRINK Y/G .75" X 200'
Fitxak: 1.HSTT75-T45.pdf2.HSTT75-T45.pdf3.HSTT75-T45.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 141 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 141 pcs
  • Mezua
HSTT75-T45ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HSTT75-T45 fabrikatzailea Panduit
deskribapena HEAT SHRINK Y/G .75" X 200' Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 141 pcs Datuen fitxa 1.HSTT75-T45.pdf2.HSTT75-T45.pdf3.HSTT75-T45.pdf
Mota Tubing, Flexible Shrinkage Ratio 2 to 1
Tenperatura txikitu 90°C Series HSTT
Berreskuratutako hormako lodiera 0.030" (0.76mm) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 135°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Material Polyolefin (PO), Irradiated
Luzera 200.0' (61.0m) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Barruko diametroa - Hornitua 0.750" (19.05mm) Barne diametroa - Berreskuratu 0.375" (9.53mm)
Ezaugarriak Flame Retardant Deskribapen zehatza Heat Shrink Tubing, Flexible 0.750" (19.05mm) 2 to 1 Green, Yellow 200.0' (61.0m)
Kolore Green, Yellow
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
HSTT75-T10
HSTT75-T10
fabrikatzaileak: Panduit
deskribapena: HEAT SHRINK WHT .75" X 200'
Stockean: 304 pcs
Deskarga: HSTT75-T10.pdf
RFQ
HSTT75-Y
HSTT75-Y
fabrikatzaileak: Panduit
deskribapena: HEAT SHRINK BLK .75" X 6"