HSTT75-C5
PanduitPanduit
Panduit
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HSTT75-C5
Fabrikatzaileak / Marka: Panduit
Produktuaren Deskribapena HEAT SHRINK GREEN .75"
Fitxak: HSTT75-C5.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 583 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 583 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
HSTT75-C5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HSTT75-C5 fabrikatzailea Panduit
deskribapena HEAT SHRINK GREEN .75" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 583 pcs Datuen fitxa HSTT75-C5.pdf
Mota Tubing, Flexible Shrinkage Ratio 2 to 1
Tenperatura txikitu 90°C Series HSTT
Berreskuratutako hormako lodiera 0.030" (0.76mm) Beste izenak 07498384902
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 135°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Material Polyolefin (PO), Irradiated Luzera 100.0' (30.5m)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Barruko diametroa - Hornitua 0.750" (19.05mm)
Barne diametroa - Berreskuratu 0.375" (9.53mm) Ezaugarriak Flame Retardant
Deskribapen zehatza Heat Shrink Tubing, Flexible 0.750" (19.05mm) 2 to 1 Green 100.0' (30.5m) Kolore Green