H050X034F2T
PanduitPanduit
Panduit
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: H050X034F2T
Fabrikatzaileak / Marka: Panduit
Produktuaren Deskribapena HEATSHRINK THERMTRANS
Fitxak: H050X034F2T.pdf
  • Mezua
H050X034F2Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia H050X034F2T fabrikatzailea Panduit
deskribapena HEATSHRINK THERMTRANS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4739 pcs Datuen fitxa H050X034F2T.pdf
Series - Packaging 2000 per Roll
Beste izenak 07498347587 Tenperatura operatiboa -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Material Polyolefin
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Etiketa mota Heat Shrinkable
Etiketa tamaina 0.50" x 0.34" (12.7mm x 8.6mm) Erabilera / Lotutako produktuak erabiltzeko Thermal Transfer Printer
Deskribapen zehatza Yellow Heat Shrinkable Label 0.50" x 0.34" (12.7mm x 8.6mm) Kolore Yellow