H000X034H2C
PanduitPanduit
Panduit
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: H000X034H2C
Fabrikatzaileak / Marka: Panduit
Produktuaren Deskribapena HEATSHRINK YELLOW
Fitxak: 1.H000X034H2C.pdf2.H000X034H2C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
H000X034H2Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia H000X034H2C fabrikatzailea Panduit
deskribapena HEATSHRINK YELLOW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1621 pcs Datuen fitxa 1.H000X034H2C.pdf2.H000X034H2C.pdf
Series PanTher™, P1™ Packaging Cassette
Beste izenak 07498366370 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 135°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Material Polyolefin
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Etiketa mota Heat Shrinkable, Continuous
Etiketa tamaina 0.34" x 8.0' (8.7mm x 2.4m) Erabilera / Lotutako produktuak erabiltzeko Panduit LS8E and LS8EQ (Hand-Held)
Deskribapen zehatza Yellow Heat Shrinkable, Continuous Label 0.34" x 8.0' (8.7mm x 2.4m) Kolore Yellow