FSF83-18-C
PanduitPanduit
Panduit
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FSF83-18-C
Fabrikatzaileak / Marka: Panduit
Produktuaren Deskribapena FERRULE INS VNL AWG8 BR 7/8"
Fitxak: FSF83-18-C.pdf
RoHs egoera Ez dagokio / Ez dagokio
  • Mezua
FSF83-18-Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FSF83-18-C fabrikatzailea Panduit
deskribapena FERRULE INS VNL AWG8 BR 7/8" Lead Free Status / RoHS egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Kopurua eskuragarri 5233 pcs Datuen fitxa FSF83-18-C.pdf
Mota Single Wire Style DIN
Tamaina 8 AWG (10mm²) Series Pan-Term®
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Luzera - Pin 18.00mm
Luzera - Oro har 27.00mm Lead Free Status / RoHS egoera Not applicable / Not applicable
Isolamendua Insulated Deskribapen zehatza Brown Wire Ferrule Connector DIN 8 AWG (10mm²) Single Wire