CLT35F-C3
PanduitPanduit
CLT35F-C3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CLT35F-C3
Fabrikatzaileak / Marka: Panduit
Produktuaren Deskribapena SLIT WRAP 0.35" X 100' ORANGE
Fitxak: 1.CLT35F-C3.pdf2.CLT35F-C3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
CLT35F-C3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CLT35F-C3 fabrikatzailea Panduit
deskribapena SLIT WRAP 0.35" X 100' ORANGE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1762 pcs Datuen fitxa 1.CLT35F-C3.pdf2.CLT35F-C3.pdf
Zabalera - Wall Loditasuna 0.006" ~ 0.025" (0.15mm ~ 0.64mm)
Idatzi atributuak Slit Harness Mota Slit Wrap
Series CLT Beste izenak 07498371984
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 50°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Materialaren sueztasuna baloratzea - Material Polyethylene (PE)
Babes likidoa - Luzera 100' (30.48m)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Bero Babesteko -
Ezaugarriak Crush Resistant, Impact Resistant Ingurumenaren babesa -
Diametroa - Kanpora, ez zabalduta 0.504" (12.80mm) Diametroa - Barruan, ez zabalduta 0.350" (8.89mm)