XN0550100L
PanasonicPanasonic
XN0550100L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: XN0550100L
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena TRANS 2NPN 50V 0.1A MINI6
Fitxak:
  • Mezua
XN0550100Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia XN0550100L fabrikatzailea Panasonic
deskribapena TRANS 2NPN 50V 0.1A MINI6 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6645 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 50V Vce saturazioa (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 10mA, 100mA