XN0450200L
PanasonicPanasonic
XN0450200L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: XN0450200L
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena TRANS 2NPN 50V 0.5A MINI6
Fitxak:
  • Mezua
XN0450200Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia XN0450200L fabrikatzailea Panasonic
deskribapena TRANS 2NPN 50V 0.5A MINI6 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5209 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 50V Vce saturazioa (Max) @ Ib, Ic 600mV @ 30mA, 300mA
Transistore mota 2 NPN (Dual) Hornitzaileen gailuen paketea MINI6-G1
Series - Energia - Max 300mW
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua SOT-23-6
Beste izenak XN0450200LDKR Tenperatura operatiboa 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Maiztasuna - Trantsizioa 200MHz
Deskribapen zehatza Bipolar (BJT) Transistor Array 2 NPN (Dual) 50V 500mA 200MHz 300mW Surface Mount MINI6-G1 DC Korrontearen Gaineko (hFE) (Min) @ Ic, Vce 85 @ 150mA, 10V
Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 100nA (ICBO) Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 500mA