XN0121300L
PanasonicPanasonic
XN0121300L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: XN0121300L
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena TRANS 2NPN PREBIAS 0.3W MINI5
Fitxak: XN0121300L.pdf
  • Mezua
XN0121300Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia XN0121300L fabrikatzailea Panasonic
deskribapena TRANS 2NPN PREBIAS 0.3W MINI5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7057 pcs Datuen fitxa XN0121300L.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 50V Vce saturazioa (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 300µA, 10mA
Transistore mota 2 NPN - Pre-Biased (Dual) Hornitzaileen gailuen paketea Mini5-G1
Series - Erresistentzia - Emisorea Base (R2) 47 kOhms
Erresistentzia - Base (R1) 47 kOhms Energia - Max 300mW