UNR211000L
PanasonicPanasonic
UNR211000L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UNR211000L
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena TRANS PREBIAS PNP 200MW MINI3
Fitxak: UNR211000L.pdf
RoHs egoera Eskatu inbentarioaren egiaztapena / Eskatu inbentarioaren egiaztapena
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
UNR211000Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UNR211000L fabrikatzailea Panasonic
Kopurua eskuragarri 182740 pcs Datuen fitxa UNR211000L.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 50V Vce saturazioa (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 300µA, 10mA
Transistore mota PNP - Pre-Biased Hornitzaileen gailuen paketea Mini3-G1
Series - Erresistentzia - Base (R1) 47 kOhms
Energia - Max 200mW Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Beste izenak UNR211000LDKR
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Request inventory verification / Request inventory verification Maiztasuna - Trantsizioa 80MHz
Deskribapen zehatza Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) PNP - Pre-Biased 50V 100mA 80MHz 200mW Surface Mount Mini3-G1 DC Korrontearen Gaineko (hFE) (Min) @ Ic, Vce 160 @ 5mA, 10V
Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 500nA Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 100mA