TXS2SL-1.5V-X
PanasonicPanasonic
TXS2SL-1.5V-X Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TXS2SL-1.5V-X
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V
Fitxak: TXS2SL-1.5V-X.pdf
  • Mezua
TXS2SL-1.5V-Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TXS2SL-1.5V-X fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 32211 pcs Datuen fitxa TXS2SL-1.5V-X.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 1.2 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 0.15 VDC
Amaiera estiloa Gull Wing Tentsio aldatzea 110VDC - Max
Series TX-S Askatu ordua 5ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tape & Reel (TR)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C Denbora eragilea 5ms
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 4 (72 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Sealed - Fully
Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Kontaktuen balorazioa (oraingo) 1A
Harremanetarako materiala Silver (Ag), Gold (Au) Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C)
Bobina tentsioa 1.5VDC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 45 Ohms Coil Power 50 mW
Bobina korrontea 33.3mA