TXS2SA-LT-24V
PanasonicPanasonic
TXS2SA-LT-24V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TXS2SA-LT-24V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena TXS RELAY 2 FORM C 24V
Fitxak: TXS2SA-LT-24V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
TXS2SA-LT-24Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TXS2SA-LT-24V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena TXS RELAY 2 FORM C 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15695 pcs Datuen fitxa TXS2SA-LT-24V.pdf
Series * Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 4 (72 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Relay
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
TXS2SA-LT-24V-1-Z
TXS2SA-LT-24V-1-Z
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: TXS RELAY 2 FORM C 24V
Stockean: 18434 pcs
Deskarga: TXS2SA-LT-24V-1-Z.pdf
RFQ
TXS2SA-LT-24V-Z
TXS2SA-LT-24V-Z
fabrikatzaileak: Panasonic
Stockean: 17831 pcs
Deskarga: TXS2SA-LT-24V-Z.pdf
RFQ
TXS2SA-LT-12V-1
TXS2SA-LT-12V-1
deskribapena: TXS RELAY 2 FORM C 12V
Deskarga: TXS2SA-LT-12V-1.pdf
TXS2SA-LT-24V-X
TXS2SA-LT-24V-X
Deskarga: TXS2SA-LT-24V-X.pdf
TXS2SA-LT-12V-1-Z
TXS2SA-LT-12V-1-Z
Deskarga: TXS2SA-LT-12V-1-Z.pdf
TXS2SA-LT-24V-1
TXS2SA-LT-24V-1
Deskarga: TXS2SA-LT-24V-1.pdf
TXS2SA-LT-12V
TXS2SA-LT-12V
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V
Deskarga: TXS2SA-LT-12V.pdf
TXS2SA-LT-12V-X
TXS2SA-LT-12V-X
Deskarga: TXS2SA-LT-12V-X.pdf
TXS2SA-LT-24V-1-X
TXS2SA-LT-24V-1-X