TXS2-L2-1.5V
PanasonicPanasonic
TXS2-L2-1.5V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TXS2-L2-1.5V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V
Fitxak: TXS2-L2-1.5V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
TXS2-L2-1.5Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TXS2-L2-1.5V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 24760 pcs Datuen fitxa TXS2-L2-1.5V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 1.2 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) -
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 110VDC - Max
Series TX-S Askatu ordua 5ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tube
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C Denbora eragilea 5ms
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Sealed - Fully
Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole Kontaktuen balorazioa (oraingo) 1A
Harremanetarako materiala Silver (Ag), Gold (Au) Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C)
Bobina tentsioa 1.5VDC Bobina mota Latching, Dual Coil
Bobina erresistentzia 32.1 Ohms Coil Power 70 mW
Bobina korrontea 46.7mA