TXS2-H-4.5V
PanasonicPanasonic
TXS2-H-4.5V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TXS2-H-4.5V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V
Fitxak: TXS2-H-4.5V.pdf
  • Mezua
TXS2-H-4.5Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TXS2-H-4.5V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5167 pcs Datuen fitxa TXS2-H-4.5V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 3.6 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 0.45 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 110VDC - Max
Series TX-S Askatu ordua 5ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tube
Beste izenak 255-1897
TXS2-H-4.5V-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C
Denbora eragilea 5ms Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Sealed - Fully Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 1A Harremanetarako materiala Silver (Ag), Gold (Au)
Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C) Bobina tentsioa 4.5VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 405 Ohms
Coil Power 50 mW Bobina korrontea 11.1mA