TXS2-24V-1
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TXS2-24V-1
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURP DPDT 10MA 10V
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
TXS2-24V-1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TXS2-24V-1 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURP DPDT 10MA 10V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18829 pcs Datuen fitxa
Aktibatu tentsioa (gehienez) 19.2 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 2.4 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 10VDC - Max
Series TX-S Askatu ordua 5ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tube
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C Denbora eragilea 5ms
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Sealed - Fully
Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole Kontaktuen balorazioa (oraingo) 10mA
Bobina tentsioa 24VDC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 8.3 kOhms Coil Power 70 mW
Bobina korrontea 2.9mA