TXD2SS-L-4.5V-4
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TXD2SS-L-4.5V-4
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURP DPDT 10MA 10V
Fitxak: TXD2SS-L-4.5V-4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
TXD2SS-L-4.5V-4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TXD2SS-L-4.5V-4 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURP DPDT 10MA 10V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14764 pcs Datuen fitxa TXD2SS-L-4.5V-4.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 3.38 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) -
Amaiera estiloa Gull Wing Tentsio aldatzea 10VDC - Max
Series TX-D Askatu ordua 4ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tube
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Denbora eragilea 4ms
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 4 (72 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Sealed - Fully
Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Kontaktuen balorazioa (oraingo) 10mA
Bobina tentsioa 4.5VDC Bobina mota Latching, Single Coil
Bobina erresistentzia 88 Ohms Coil Power 230 mW
Bobina korrontea 51.1mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
TXD2SS-L-5V
TXD2SS-L-5V
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V
Stockean: 22644 pcs
Deskarga: TXD2SS-L-5V.pdf
RFQ
TXD2SS-L-4.5V
TXD2SS-L-4.5V
fabrikatzaileak: Panasonic