TXD2SS-L-24V-4
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TXD2SS-L-24V-4
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURP DPDT 10MA 10V
Fitxak: TXD2SS-L-24V-4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
TXD2SS-L-24V-4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TXD2SS-L-24V-4 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURP DPDT 10MA 10V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13651 pcs Datuen fitxa TXD2SS-L-24V-4.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 18 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) -
Amaiera estiloa Gull Wing Tentsio aldatzea 10VDC - Max
Series TX-D Askatu ordua 4ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tube
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Denbora eragilea 4ms
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 4 (72 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Sealed - Fully
Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Kontaktuen balorazioa (oraingo) 10mA
Bobina tentsioa 24VDC Bobina mota Latching, Single Coil
Bobina erresistentzia 2.3 kOhms Coil Power 250 mW
Bobina korrontea 10.4mA