TXD2SS-2M-4.5V-Z
PanasonicPanasonic
TXD2SS-2M-4.5V-Z Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TXD2SS-2M-4.5V-Z
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V
Fitxak: TXD2SS-2M-4.5V-Z.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
TXD2SS-2M-4.5V-Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TXD2SS-2M-4.5V-Z fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 29932 pcs Datuen fitxa TXD2SS-2M-4.5V-Z.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 3.38 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 0.45 VDC
Amaiera estiloa Gull Wing Tentsio aldatzea 110VDC - Max
Series TX-D Askatu ordua 4ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tape & Reel (TR)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Denbora eragilea 4ms
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 4 (72 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Sealed - Fully
Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form D) Surface Mount Kontaktuen balorazioa (oraingo) 1A
Harremanetarako materiala Silver (Ag), Gold (Au) Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form D)
Bobina tentsioa 4.5VDC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 81 Ohms Coil Power 250 mW
Bobina korrontea 55.6mA