TXD2SA-L-1.5V
PanasonicPanasonic
TXD2SA-L-1.5V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TXD2SA-L-1.5V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V
Fitxak: TXD2SA-L-1.5V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
TXD2SA-L-1.5Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TXD2SA-L-1.5V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21279 pcs Datuen fitxa TXD2SA-L-1.5V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 1.13 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) -
Amaiera estiloa Gull Wing Tentsio aldatzea 220VDC - Max
Series TX-D Askatu ordua 4ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tube
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Denbora eragilea 4ms
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 4 (72 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Sealed - Fully
Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Kontaktuen balorazioa (oraingo) 2A
Harremanetarako materiala Silver (Ag), Gold (Au) Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C)
Bobina tentsioa 1.5VDC Bobina mota Latching, Single Coil
Bobina erresistentzia 15 Ohms Coil Power 150 mW
Bobina korrontea 100mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
TXD2SA-L-1.5V-3
TXD2SA-L-1.5V-3
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V
Stockean: 14173 pcs
Deskarga: TXD2SA-L-1.5V-3.pdf
RFQ
TXD2SA-9V-4-X
TXD2SA-9V-4-X
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY GEN PURP DPDT 10MA 10V
Stockean: 16436 pcs
Deskarga: TXD2SA-9V-4-X.pdf
RFQ
TXD2SA-L-1.5V-4-X
TXD2SA-L-1.5V-4-X