TXD2SA-24V-6
PanasonicPanasonic
TXD2SA-24V-6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TXD2SA-24V-6
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V
Fitxak: TXD2SA-24V-6.pdf
  • Mezua
TXD2SA-24V-6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TXD2SA-24V-6 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2804 pcs Datuen fitxa TXD2SA-24V-6.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 18 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 2.4 VDC
Amaiera estiloa Gull Wing Tentsio aldatzea 220VDC - Max
Series TX-D Askatu ordua 4ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tube
Beste izenak 255-2877
TXD2SA24V6
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Denbora eragilea 4ms Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak Sealed - Fully Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 2A Harremanetarako materiala Silver (Ag), Gold (Au)
Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C) Bobina tentsioa 24VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 1.86 kOhms
Coil Power 310 mW Bobina korrontea 12.9mA