TXD2-1.5V-4
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TXD2-1.5V-4
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURP DPDT 10MA 10V
Fitxak: 1.TXD2-1.5V-4.pdf2.TXD2-1.5V-4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
TXD2-1.5V-4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TXD2-1.5V-4 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURP DPDT 10MA 10V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18678 pcs Datuen fitxa 1.TXD2-1.5V-4.pdf2.TXD2-1.5V-4.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 1.13 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 0.15 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 10VDC - Max
Series TX-D Askatu ordua 4ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tube
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Denbora eragilea 4ms
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Sealed - Fully
Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole Kontaktuen balorazioa (oraingo) 10mA
Bobina tentsioa 1.5VDC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 8 Ohms Coil Power 280 mW
Bobina korrontea 188mA