TX2SS-L-24V-X
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TX2SS-L-24V-X
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY TELECOM DPDT 2A 220V
  • Mezua
TX2SS-L-24V-Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TX2SS-L-24V-X fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY TELECOM DPDT 2A 220V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 30850 pcs Datuen fitxa
Aktibatu tentsioa (gehienez) 18 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) -
Amaiera estiloa Gull Wing Tentsio aldatzea 220VDC - Max
Series TX Askatu ordua 4ms
Erlazio mota Telecom Packaging Tape & Reel (TR)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Denbora eragilea 4ms
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 4 (72 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Sealed - Fully
Deskribapen zehatza Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Kontaktuen balorazioa (oraingo) 2A
Harremanetarako materiala Silver (Ag), Gold (Au) Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C)
Bobina tentsioa 24VDC Bobina mota Latching, Single Coil
Bobina erresistentzia 5.76 kOhms Coil Power 100 mW
Bobina korrontea 4.2mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
TX2SS-L-12V
TX2SS-L-12V
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY TELECOM DPDT 2A 220V
Stockean: 25904 pcs
Deskarga:
RFQ
TX2SS-L-24V
TX2SS-L-24V
fabrikatzaileak: Panasonic