TX2SA-LT-24V-TH
PanasonicPanasonic
TX2SA-LT-24V-TH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TX2SA-LT-24V-TH
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 24V
Fitxak: TX2SA-LT-24V-TH.pdf
  • Mezua
TX2SA-LT-24V-THren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TX2SA-LT-24V-TH fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15535 pcs Datuen fitxa TX2SA-LT-24V-TH.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 18 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) -
Amaiera estiloa Gull Wing Tentsio aldatzea 250VAC, 220VDC - Max
Series TX-TH Askatu ordua 4ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tube
Beste izenak 255-2588
TX2SA-LT-24V-TH-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Denbora eragilea 4ms Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak Sealed - Fully Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Surface Mount
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 2A Harremanetarako materiala Silver (Ag), Gold (Au)
Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C) Bobina tentsioa 24VDC
Bobina mota Latching, Dual Coil Bobina erresistentzia 4.11 kOhms
Coil Power 140 mW Bobina korrontea 5.8mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
TX2SA-LT-3V-TH-Z
TX2SA-LT-3V-TH-Z
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 2A 3V
Stockean: 24787 pcs
Deskarga: TX2SA-LT-3V-TH-Z.pdf
RFQ
TX2SA-LT-12V-Z
TX2SA-LT-12V-Z
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY TELECOM DPDT 2A 220V
Stockean: 31188 pcs
Deskarga: TX2SA-LT-12V-Z.pdf
RFQ
TX2SA-LT-24V-TH-Z
TX2SA-LT-24V-TH-Z
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 24V