TX2SA-LT-1.5V
PanasonicPanasonic
TX2SA-LT-1.5V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TX2SA-LT-1.5V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY TELECOM DPDT 2A 220V
Fitxak: TX2SA-LT-1.5V.pdf
  • Mezua
TX2SA-LT-1.5Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TX2SA-LT-1.5V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY TELECOM DPDT 2A 220V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 22193 pcs Datuen fitxa TX2SA-LT-1.5V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 1.13 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) -
Amaiera estiloa Gull Wing Tentsio aldatzea 220VDC - Max
Series TX Askatu ordua 4ms
Erlazio mota Telecom Packaging Tube
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Denbora eragilea 4ms
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 4 (72 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Sealed - Fully
Deskribapen zehatza Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Kontaktuen balorazioa (oraingo) 2A
Harremanetarako materiala Silver (Ag), Gold (Au) Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C)
Bobina tentsioa 1.5VDC Bobina mota Latching, Dual Coil
Bobina erresistentzia 11.2 Ohms Coil Power 200 mW
Bobina korrontea 134mA