TX2-LT-4.5V-TH
PanasonicPanasonic
TX2-LT-4.5V-TH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TX2-LT-4.5V-TH
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 4.5V
Fitxak: TX2-LT-4.5V-TH.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
1000 pcs
  • Mezua
TX2-LT-4.5V-THren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TX2-LT-4.5V-TH fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 4.5V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18482 pcs Datuen fitxa TX2-LT-4.5V-TH.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 3.38 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) -
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 250VAC, 220VDC - Max
Series TX-TH Askatu ordua 4ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tube
Beste izenak 255-2857
TX2LT45VTH
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Denbora eragilea 4ms Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Sealed - Fully Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 4.5VDC Coil Through Hole
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 2A Harremanetarako materiala Silver (Ag), Gold (Au)
Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C) Bobina tentsioa 4.5VDC
Bobina mota Latching, Dual Coil Bobina erresistentzia 145 Ohms
Coil Power 140 mW Bobina korrontea 31.0mA