TX2-LT-12V-TH
PanasonicPanasonic
TX2-LT-12V-TH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TX2-LT-12V-TH
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 12V
Fitxak: TX2-LT-12V-TH.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
1000 pcs
  • Mezua
TX2-LT-12V-THren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TX2-LT-12V-TH fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18608 pcs Datuen fitxa TX2-LT-12V-TH.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 9 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) -
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 250VAC, 220VDC - Max
Series TX-TH Askatu ordua 4ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tube
Beste izenak 255-2854
TX2LT12VTH
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Denbora eragilea 4ms Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Sealed - Fully Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VDC Coil Through Hole
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 2A Harremanetarako materiala Silver (Ag), Gold (Au)
Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C) Bobina tentsioa 12VDC
Bobina mota Latching, Dual Coil Bobina erresistentzia 1.03 kOhms
Coil Power 140 mW Bobina korrontea 11.7mA