TQ2SL-1.5V-X
PanasonicPanasonic
TQ2SL-1.5V-X Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TQ2SL-1.5V-X
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY TELECOM DPDT 2A 125V
Fitxak: TQ2SL-1.5V-X.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
TQ2SL-1.5V-Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TQ2SL-1.5V-X fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY TELECOM DPDT 2A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 43228 pcs Datuen fitxa TQ2SL-1.5V-X.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 1.13 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 0.15 VDC
Amaiera estiloa Gull Wing Tentsio aldatzea 125VAC, 220VDC - Max
Series TQ-SMD Askatu ordua 4ms
Erlazio mota Telecom Packaging Tape & Reel (TR)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Denbora eragilea 4ms
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 4 (72 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Kontaktuen balorazioa (oraingo) 2A
Bobina tentsioa 1.5VDC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 16 Ohms Coil Power 140 mW
Bobina korrontea 93.8mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
TQ2SL-1.5V
TQ2SL-1.5V
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY TELECOM DPDT 2A 125V