TQ2-2M-24V-3
PanasonicPanasonic
TQ2-2M-24V-3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TQ2-2M-24V-3
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY TELECOM DPDT 1A 125V
Fitxak: TQ2-2M-24V-3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
TQ2-2M-24V-3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TQ2-2M-24V-3 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY TELECOM DPDT 1A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 29898 pcs Datuen fitxa TQ2-2M-24V-3.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 19.2 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 2.4 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 125VAC, 110VDC - Max
Series TQ Askatu ordua 3ms
Erlazio mota Telecom Packaging Tube
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 50°C Denbora eragilea 3ms
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Telecom Relay DPDT (2 Form D) Through Hole Kontaktuen balorazioa (oraingo) 1A
Harremanetarako materiala Silver (Ag), Gold (Au) Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form D)
Bobina tentsioa 24VDC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 2.88 kOhms Coil Power 200 mW
Bobina korrontea 8.3mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
TQ2-1.5V
TQ2-1.5V
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY TELECOM DPDT 1A 125V
Stockean: 4936 pcs
Deskarga: TQ2-1.5V.pdf
RFQ
TQ2-2M-24V
TQ2-2M-24V
fabrikatzaileak: Panasonic
Stockean: 19486 pcs
Deskarga: TQ2-2M-24V.pdf
RFQ
TQ2-2M-5V
TQ2-2M-5V
Deskarga: TQ2-2M-5V.pdf
TQ2-24V
TQ2-24V
Deskarga: TQ2-24V.pdf
TQ2-3V
TQ2-3V
Deskarga: TQ2-3V.pdf
TQ2-48V
TQ2-48V
Deskarga: TQ2-48V.pdf
TQ2-12V
TQ2-12V
Deskarga: TQ2-12V.pdf
TQ2-12V-3
TQ2-12V-3
Deskarga: TQ2-12V-3.pdf
TQ2-4.5V
TQ2-4.5V
Deskarga: TQ2-4.5V.pdf
TQ2-2M-4.5V
TQ2-2M-4.5V
Deskarga: TQ2-2M-4.5V.pdf
TQ2-5V
TQ2-5V