ST2-L2-DC24V-F
PanasonicPanasonic
ST2-L2-DC24V-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ST2-L2-DC24V-F
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 24V
Fitxak: ST2-L2-DC24V-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
ST2-L2-DC24V-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ST2-L2-DC24V-F fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8866 pcs Datuen fitxa ST2-L2-DC24V-F.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 19.2 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) -
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 380VAC, 250VDC - Max
Series ST Askatu ordua 10ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tube
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 60°C Denbora eragilea 10ms
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Sealed - Fully
Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 24VDC Coil Through Hole Kontaktuen balorazioa (oraingo) 8A
Harremanetarako materiala Silver Tin Oxide (AgSnO) Harremanetarako formularioa DPST-NO (2 Form A)
Bobina tentsioa 24VDC Bobina mota Latching, Dual Coil
Bobina erresistentzia 2.4 kOhms Coil Power 240 mW
Bobina korrontea 10.0mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ST2-L2-DC12V
ST2-L2-DC12V
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 12V
Stockean: 4458 pcs
Deskarga: ST2-L2-DC12V.pdf
RFQ
ST2-L-DC3V
ST2-L-DC3V
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY GENERAL PURPOSE DPST 8A 3V
Stockean: 6143 pcs
Deskarga: ST2-L-DC3V.pdf
RFQ
ST2-L2-DC24V
ST2-L2-DC24V
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 24V