SFS4-L-DC12V-D
PanasonicPanasonic
SFS4-L-DC12V-D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SFS4-L-DC12V-D
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY SAFETY 6PST 6A 12V
Fitxak: SFS4-L-DC12V-D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
SFS4-L-DC12V-Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SFS4-L-DC12V-D fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY SAFETY 6PST 6A 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3085 pcs Datuen fitxa SFS4-L-DC12V-D.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 9 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 1.2 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 250VAC, 30VDC - Max
Series SFS Askatu ordua 20ms
Erlazio mota Safety Packaging Bulk
Beste izenak 255-5357
SFS4-L-DC12V-D-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Denbora eragilea 20ms Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Diode, LED Indicator Deskribapen zehatza Safety Relay 6PST-4NO/2NC (4 Form A, 2 Form B) 12VDC Coil Through Hole
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 6A Harremanetarako materiala Silver Tin Oxide (AgSnO)
Harremanetarako formularioa 6PST-4NO/2NC (4 Form A, 2 Form B) Bobina tentsioa 12VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 288 Ohms
Coil Power 500 mW Bobina korrontea 41.7mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SFS4-SFD
SFS4-SFD
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY SOCKET 10 POS DIN RAIL