SFS2-L-DC24V-D
PanasonicPanasonic
SFS2-L-DC24V-D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SFS2-L-DC24V-D
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY SAFETY 4PST 6A 24V
Fitxak: SFS2-L-DC24V-D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
SFS2-L-DC24V-Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SFS2-L-DC24V-D fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY SAFETY 4PST 6A 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4247 pcs Datuen fitxa SFS2-L-DC24V-D.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 18 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 2.4 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 250VAC, 30VDC - Max
Series SFS Askatu ordua 20ms
Erlazio mota Safety Packaging Bulk
Beste izenak 255-5350
SFS2-L-DC24V-D-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Denbora eragilea 20ms Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Diode, LED Indicator Deskribapen zehatza Safety Relay 4PST-2NO/2NC (2 Form A, 2 Form B) 24VDC Coil Through Hole
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 6A Harremanetarako materiala Silver Tin Oxide (AgSnO)
Harremanetarako formularioa 4PST-2NO/2NC (2 Form A, 2 Form B) Bobina tentsioa 24VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 1.6 kOhms
Coil Power 360 mW Bobina korrontea 15.0mA