S4EB-L-12V
PanasonicPanasonic
S4EB-L-12V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S4EB-L-12V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURP SPST X 4 4A 12V
Fitxak: S4EB-L-12V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
S4EB-L-12Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S4EB-L-12V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURP SPST X 4 4A 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6453 pcs Datuen fitxa S4EB-L-12V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 8.4 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) -
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 250VAC, 48VDC - Max
Series S Askatu ordua 15ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tube
Beste izenak 255-3977-5
S4EB-L-12V-ND
S4EBL12V
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 65°C
Denbora eragilea 15ms Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Sealed - Amber
Deskribapen zehatza General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) x 4 12VDC Coil Through Hole Kontaktuen balorazioa (oraingo) 4A
Bobina tentsioa 12VDC Bobina mota Latching, Single Coil
Coil Power - Bobina korrontea 16.7mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
S4EB-3V
S4EB-3V
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE SPST X 4 4A 3V