S1DXM-M2C60M-AC24V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S1DXM-M2C60M-AC24V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY TIME DELAY 60MIN 7A 250V
Fitxak: S1DXM-M2C60M-AC24V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
S1DXM-M2C60M-AC24Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S1DXM-M2C60M-AC24V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY TIME DELAY 60MIN 7A 250V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1945 pcs Datuen fitxa S1DXM-M2C60M-AC24V.pdf
Tentsioa - hornidura 24VAC Denbora hasteko metodoa Input Voltage
Denbora doitze doikuntza metodoa Hand Dial Amaiera estiloa Plug In
Series S1DXM Erlazio mota Mechanical Relay
Muntaketa mota Socketable Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Funtzio Programmable (Multi-Function)
Deskribapen zehatza Programmable (Multi-Function) Time Delay Relay DPDT (2 Form C) 0.5 Sec ~ 60 Min Delay 7A @ 250VAC Socketable Denbora atzeratzea 0.5 Sec ~ 60 Min
Kontaktuen balorazioa @ tentsioa 7A @ 250VAC Zirkuitua DPDT (2 Form C)