S1DXM-M2C10H-DC12V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S1DXM-M2C10H-DC12V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY TIME DELAY 10HR 7A 250V
Fitxak: S1DXM-M2C10H-DC12V.pdf
  • Mezua
S1DXM-M2C10H-DC12Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S1DXM-M2C10H-DC12V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY TIME DELAY 10HR 7A 250V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2072 pcs Datuen fitxa S1DXM-M2C10H-DC12V.pdf
Tentsioa - hornidura 12VDC Denbora hasteko metodoa Input Voltage
Denbora doitze doikuntza metodoa Hand Dial Amaiera estiloa Plug In
Series S1DXM Erlazio mota Mechanical Relay
Muntaketa mota Socketable Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Funtzio Programmable (Multi-Function)
Deskribapen zehatza Programmable (Multi-Function) Time Delay Relay DPDT (2 Form C) 0.05 Min ~ 10 Hrs Delay 7A @ 250VAC Socketable Denbora atzeratzea 0.05 Min ~ 10 Hrs
Kontaktuen balorazioa @ tentsioa 7A @ 250VAC Zirkuitua DPDT (2 Form C)